Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

10:04
Районні змагання з тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів

Відповідно до Положення про проведення ХІХ Спортивних ігор учнівської молоді Підгаєччини на 2014-2015 навчальний рік 10 та 12 лютого 2015 року на базі Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведенні районні змагання з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх закладів І-ІІ ступенів. В змаганнях взяли участь 48 учасників з 9-ти навчальних закладів. У фінальну частину вийшли представники Мужилівської, Носівської, Поплавської, Вербівської, Угринівської та Мирненської ЗОШ І-ІІ ступенів.

В напруженій боротьбі у фінальній частині індивідуальну перемогу здобули учениця Носівської ЗОШ І-ІІ ступенів Ящик Оксана та учень Мужилівської ЗОШ І-ІІ ступенів Мохун Сергій. ІІ місця відповідно зайняли Пащак Христина з Мирненської ЗОШ І-ІІ ступенів та Гусар Володимир з Поплавської ЗОШ І-ІІ ступенів. ІІІ місце - у Петрів Лідії з Мирненської та Кучми Віталія з Повлавської ЗОШ І-ІІ ступенів. Всі переможці нагороджені грамотами відділу освіти Підгаєцької районної державної адміністрації.

Командну першість вибороли учнів Мужилівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель фізичної культури Пташник В.З.). ІІ місце в командному заліку у Носівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель  фізичної культури Комарницький І.М.). ІІІ місце здобула команда Поплавської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель фізичної культури Бейба В.П.).

Побажаємо юним спортсменам перемог у обласному етапі змагань.

Категорія: Бейба В. П. | Переглядів: 290 | Додав: kedych | Рейтинг: 0.0/0